Altanlar Grubun,Küresel iş ortaklarının,Banka temsilcilerinin Tüm Altanlar Grup ailesinin ve eşlerinin bir araya geldiği 400 e yakın katılımcıyle gerçekleşen 3.Geleneksel Birlik Gecesi ve ödül töreni 15 Şubatta Dedeman otelde düzenlendi.

blog

      Altanlar Grubun,Küresel iş ortaklarının,Banka temsilcilerinin Tüm Altanlar Grup ailesinin ve eşlerinin bir araya geldiği 400 e yakın katılımcıyle gerçekleşen 3.Geleneksel Birlik Gecesi ve ödül töreni 15 Şubatta Dedeman otelde düzenlendi. 

      3.Geleneksel Birlik Gecesi’nde, Yılın Satış Kralı ,Yılın En etkili Satış Temsilcisi ,Yılın En Etkili Depo Sorumlusu,Yılın En Etkili Dağıtım Sorumlusu ,Farklı İşlerde Yılın Etkili Kişisi,Yılın En İyi İkilisi ,Yılın Yükselişi ,Yılın En Etkili Ekibi ve Yılın Yaptıklarından En Çok Söz Ettiren Ekibi gibi birçok kategoride ödüllendirilen ekibe ödüllerini 9 ilde bulunan Altanlar Grup yöneticileri,Altanlar Grup Operasyon Geliştirme Müdürü Altan Ünlüer, Altanlar Grup Operasyon Müdürü Cihat Erbiş ve Altanlar Grup Genel Müdürü,Cem Ünlüer verdi.

       Yılın en etkili ekibinin Trabzon,Yılın yaptıklarından en çok söz ettiren ekibinin Samsun olduğu gecede ekip ödülleri Trabzon ve Samsun yöneticilerine Genel Müdür Cem Ünlüer tarafından verildi.
Grubun Operasyon Geliştirme Müdürü Altan Ünlüer gecenin açılış konuşmasında şirketin isminin kendisinden değil büyükbabası ve şirketin kurucusu Altan Ünlüer’den geldiğini söyleyerek konuşmasına başladı. 9 ay önce Üniversite’den mezun olduktan sonra Genel Müdür Cem Ünlüer’den gelen iş teklifini kabul ettiğini söyleyerek ‘’2020 yılı bizim için başarı, heyecan ve yenilik dolu bir yıl olacak. Son yıllarda özellikle son 7 yılda çok büyüdük, büyümeye devam edeceğiz.Hep birlikte büyüyeceğiz.Hep Birlikte büyüteceğiz.Biz birlikte daha güçlüyüz.’’ diye konuştu.

         Altanlar Grup Operasyon Müdürü Cihat Erbiş ayrı ayrı illerde aynı hedeflere yürüdük ayrıyken bile birlikte başardık.Şimdi hep birlikte eğlenmenin tam vaktidir dedi.Altanlar Grup Genel Müdürü Cem Ünlüer ise yaptığı konuşmasında, Grup olarak 2020 yılında ve gelecek yıllarda da büyümeye ve gelişmeye devam edeceklerini belirterek, geceye katılan iş ortaklarına yöneticilerine banka temsilcilerine ve tüm ekibine teşekkür etti.

       3.Geleneksel birlik gecesinde sahnedeki görseller ve özel olarak hazırlanmış videolarda başlıca vurgulanan değerler ise Dürüstlük,Şeffaflık,Güvenilirlik ve Saygınlıktı.
50.yıl Birlik gecesinden fotoğraflar ile başlayan gece, Altanlar Grup hedeflerini ve ekip ruhunu tanımlayan bir video ile devam etti.Gecede TRT sanatçısı İhsan Güvenç tüm ekibe unutulmaz bir gece yaşattı.